Disclaimer In this beta version data has been captured from the initial report of proceedings (Hansard) which can be subsequently corrected, therefore it cannot be guaranteed to be 100% accurate. At this time deferred divisions are not included in the data sets. We use cookies to give you the best possible experience on our site. By continuing to use the site you agree to our use of cookies.
Thank you for you feedback!

Biography

Kevin Foster MP

Constituency
Torbay

Introduction

Kevin Foster MP was born Kevin John Foster on 31 December 1978 in Plymouth, England and is the Conservative MP for Torbay.

Committees

Currently sitting on the Backbench Business Committee (since June 2016), Ecclesiastical Committee (Joint Committee) (since October 2015), Public Accounts Committee (since July 2015), Kevin Foster does not chair at this time.

He has in the past sat on Backbench Business Committee (Dec 2015 to May 2016).

You can contact Kevin Foster in the following ways:

Parliamentary

House of Commons, London, SW1A 0AA

Phone : 020 7219 4711

Email : kevin.foster.mp@parliament.uk

Twitter

https://twitter.com/kevin_j_foster

Website

http://www.kevinjfoster.com/